Foto: © imago images / [Seskim Photo]

Herkese yeniden merhaba. İlk hafta genelde tahmin ettiğimiz gibi geçti. Bu arada Cikalleshi’yi sürpriz isim olarak bulmayı başardık. Peki bu hafta adaylarımız kimler gelin bir göz atalım…

 

JONAS SVENSSON

Geçtiğimiz hafta oldukça başarılı bulduğum Norveçli defans oyuncusu ileri çıkıp gol arayan bir yapıya sahip. Onu izlerken gözümün önüne Trabzonspordaki Novak geliyor. Bu sezon muhakkak gol katkısı verecektir. Fenerbahçe maçından gol aramaya başlaması benim iştahımı kabarttı. Her an her şey olabilir. 

2. Haftanın Sıradışı Favorileri! Kim gelirse gelsin onu sol bekte kesemiyor.

Hem duran top kullanabilmesi hem de çok iyi bir sol ayağa sahip olması onu hücum anlamında oldukça kullanışlı bir alternatif haline getiriyor.

Devam oku...

PAUL MUKAIRU

Düşük ücreti ile (860.000) 3 sene önce sığınılacak limanımız olmuştu, hatırlarsınız. Hızlı ve bitirici bir futbolcu. 3’lü Fenerbahçe defansı hala error veriyor. Tam Mukariu‘luk bir maç olabilir. Alın verin ekonomiye can verin. 

 

IBRAHIMA BALDE

Her ne kadar takım olarak iyi bir seviyede olmasa da Balde enteresan goller atabilecek bir futbolcu. Galatasaray maçında kendini göstermemiş olsa da Kasımpaşa’nın savunması karşısında gol atabilecek yetenekte. Bu haftanın süpriz oyuncularından birisi olabilir.  

İkilem: Max Gradel vs Bakasetas! İki yiğit çıktı meydane ikiside birbirinden merdane!

Her iki futbolcu da zaman zaman duran topların başına geçiyor. Benim tercihim ''...''yana.

Devam oku...

SABA LOBJANIDZE

İlk hafta oyuna sonradan girmiş olsa da bu hafta ilk 11’de başlayacağını düşündüğüm Saba, Marcao’nun olmadığı Galatasaray defansı karşısında sürpriz yapabilir. Ankaragücü’nde son vuruşları başarısız olsa da asistleriyle gole katkı veren Saba, Hatayspor’un Galatasaray karşısında kahramanı olabilir.

 

Hayatımıza yeniden hoş geldin Comunio diyerek tüm Comunio severlere ve takipçilerimize iyi bir sezon diliyorum…

 
 

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

Yazar: Niyazi Mete Gürgan

Tüm makaleler Niyazi Mete Gürgan »