Comunio, Süper Lig Online Futbol Menajerlik platformu olmakla beraber futbolseverler için sadece Süper Lig’i takip etmekten tatmin olmayanların mekânıdır. Comunio ile arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla aynı ligde yarışabilir, her gün farklı fırsatlarla en iyi kadroyu kurarak şampiyonluk ipini göğüslemeyi hedefleyebilirsiniz.

Süper Lig 2021/22 sezonu ve Comunio Futbol Mejaner heyecanı son sürat devam etmekte. Sezonun her bölümünde yeni lig oluşturarak veya rastgele bir lige katılarak Süper Lig’de hayal ettiğiniz kadroyu kurabilirsiniz.

Başlangıç olarak bilgisayar tarafından verilen 15 futbolcu ve belirli bir bütçe ile veya takımsız olarak başlayabilirsiniz. Her gün güncellenen transfer listesi ile talip olduğunuz futbolculara tekliflerinizi verebilirsiniz. En yüksek teklifi yapan menajer futbolcuyu alır. Kendi aranızda transfer işlemlerinin yapıldığı gibi bilgisayara da futbolcu satabilirsiniz.

En iyi Menajer kim?

Liginizde hedef şampiyonluk olacaktır. Başarıya giden yolda teknik ve taktik bilgisinin yanında finans bilgisi de önemli rol oynamaktadır. Serbest piyasa değeri sayesinde doğru yatırımlar ile bütçenizi genişletebilir ve arzu ettiğiniz futbolcuları satın alırken elinizi rahatlatabilirsiniz.

Kadrondaki futbolcular her hafta sergiledikleri performansa göre puana tabi tutulur. Her maç haftası kadronuzu takımınızda bulunan isimlerle kurabilir, saha dizilişini ona göre şekillendirerek şampiyonluk hedefine bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Yeni: Canlı değişiklik özelliği ile maç haftası içerisinde de değişiklikler yapabilirsin!

Plus ve Pro Player sürümleri ile özelliklerin keyfini çıkar

Comunio, Web sayfada olduğu gibi Android ve iOS uygulamalarında ücretsiz olarak oynanabilir. Bunun yanı sıra iki farklı sürüm paketleri vardır: Plus Player ve Pro Player.

Plus Player üyeleri istatistik, puan ve değer gelişimi gibi birçok özelliği içerir. Canlı değişiklik özelliği Plus ve Pro Player üyeleri için ücretsiz ve sınırsızdır.

Pro Player tüm lig halinde yapılabilen üyelik sürümüdür. Çeşitli diziliş imkânları, yedek futbolcu, takas teklifleri ve serbest kalma bedeli gibi birçok özelliği ile Süper Lig’i daha gerçekçi boyutlara taşıyor.

Arkadaşlarını ligine davet edebilirsin

Özel bir lig kurarak arkadaş veya tanıdıklarınla oynamak istiyorsan dilediğin zaman istediğin arkadaşını davet edebilirsin. Bunun için lige katılacak yeni katılımcıya lig adı ve şifresini vermen yeterli olacak. Açık olan liglerde lig adını vermen yeterli olacaktır.

Comunio Lig’ini oluşturduktan sonra otomatik olarak davet sayfası açılır ve bu alanda davetiye göndermek istediğin kişinin isim ve Mail adresini yazdıktan sonra ‘’Devam’’ tuşuna basarak kendilerine Mail üzeri davetiye gönderebilirsin.

Lig ayarları bölümünde ‘’oyuncu davet et’’ kısmından her lig katılımcısı davet maili gönderebilir.

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!