Foto: © Imago / [Seskim Photo]

Herkese merhaba. Geçtiğimiz hafta Mesut Özil’i bularak yine ses getirmeyi başardık. Bu hafta geçtiğimiz haftaya nazaran daha sürpriz sonuçları görebileceğimiz bir hafta. Bakalım bizim adaylarımız kimler? Hadi başlayalım.

 

Adem Büyük – Y.Malatyaspor

Malatyaspor gerçek anlamda bir girdabın içine girmiş durumda. Sürekli mağlubiyetler ve kötü futbol taraftarın canını sıkmaya başladı; tabi düşme hattına girmesi de cabası. Galatasaray ise Fenerbahçe maçının yarasını Marsilya karşılaşması ile sarmaya çalışacak. Marsilya gruptan çıkabilmek için kazanmak zorunda. Galatasaray hem Fenerbahçe hem de Marsilya maçlarında büyük efor sarf etmiş olacak. Malatyaspor için kısaca ya herro ya merro maçı. Yorgun Galatasaray’ı yenmek zorunda olan Malatyaspor’un en büyük eksiği Tetteh. Bu durumda silah olarak geriye Adem kalıyor. Adem eski takımına gol atarak ön plana çıkmak isteyecektir. Adem için de Malatyaspor için de çıkış maçı olabilir. İlk sürpriz adayımız Adem.

 

Futbolcu Önerileri: Herkesi mutlu edecek 2-4 milyon arası Comunio puan avcıları!

Ne sihir nede keramet, bu futbolcuları hemen alanda marifet! Futbolcu Önerileri: Herkesi mutlu edecek 2-4 milyon arası Comunio puan avcıları!

Devam oku...

 

Yann Karamoh – F.Karagümrük

Yann Karamoh ligimizin en tehlikeli hücumcularından birisi. Hem hızlı, hem vuruşları çok iyi, hem de adam geçebiliyor. Enner Valencia’nın olgunlaşmış halinin gençliği gibi. Enteresan bir zincirleme tanımlama oldu ama ben Karamoh’da büyük yetenek görüyorum. Böyle maçlar bazı futbolcuların vitrine çıkacağı maç olur. Trabzonspor’un belki de duraklama eşiği bu maç olacak. Borini’nin durumundan haberimiz yok ancak korona olması bence ihtimaller dahilinde. Bu maça da yetişeceğini sanmıyorum. Trabzonspor defansı her hafta s.o.s. veriyor ve bu hafta dirençlerinin kırılacağını düşünüyorum. Hızı ve bitiriciliği ile bu maçın sürpriz kahramanı Yann Karamoh olabilir.

 

Alexandru Maxim – Gaziantep FK

Maxim ve Gaziantep FK uzun süredir bir sessizliğe büründü. Trabzonspor maçında ikinci yarı gerçek anlamda çok iyi oynayan bir takım izlettiler bize. Bu senenin hayal kırıklığı bence Muhammet Demir. Dicko’nun da son vuruş beceriksizliği eklenince gol yollarında başarısız bir takım izliyoruz. Rakip Konyaspor ise adım adım zirveye yürüyor. Gaziantep bu maçta galip gelmek istiyorsa muhakkak ilk yarıda gol bulmak zorunda. Erol Bulut tahminimce Maxim’i daha serbest ve gol bölgesinde efektif oynatmak istiyor. Oldukça zor geçecek bir maç izleyeceğimiz kesin. Ev sahibi taraftar avantajını arkasına alır ve erken bir gol bulabilirse devamı gelecektir. Bu maçın altın yumurtası Maxim olabilir.

 

Comunio Danışman : Doğru strateji başarıya götürür!

Ligde sıralamanızı yükseltecek ve sezonun 2. devresinde avantaj sağlayabileceğiniz plan ve öneriler sizlerle.

Devam oku...

 

SerginhoGiresunspor

Bence haftanın en bombastik önerisi bu olacak. Beşiktaş, Ajax maçı sonrası ya aşırı moralli ya aşırı moralsiz olacak. Bu durumda ligin dişli takımlarından olan Giresunspor için de özellikle kontra ataktan gol atma şansı doğacak. Serginho’yu son maçta çok beğendim. Diabate ve Serginho ile etkili olmaya çalışacak olan Giresunspor’un bence şansı var. O nedenle önerim Serginho. Bakalım çok uçtuk sert mi düşeceğiz yoksa konacak mıyız? Herkes sürprizlere hazır olsun efendim. Benden söylemesi…

 

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

 

Yazar: Niyazi Mete Gürgan

Tüm makaleler Niyazi Mete Gürgan »