Foto: © Imago Images [Seskim Photo]

Alanyaspor’un neredeyse her sezon yeni bir isimi vitrine çıkardığını görüyoruz, Yusuf Özdemir bu sene o isimlerden birisi olabilir mi?

YUSUF ÖZDEMİR (680.000)

Asıl mevki ortasaha sol olsa da sol bek ve önlibero pozisyonlarında görev yapabiliyor. Alanyaspor’un oynadığı dört karşılaşmayı incelediğimizde hem atak organizasyonlarının içinde hem de defansa yardıma sık sık geldiğini görüyoruz.

Gençliğinin enerjisi ile istekli oyununu sahaya yansıtmayı başarıyor. Henüz 21 yaşında olan oyuncu geçen sezonun devre arasında İnegölspor’da kiralık geçirdi. Burada 2 gol atmayı da başaran oyuncu, 1.178 dk süre alarak kendisini geliştirdi diyebilirim. Alanyaspor’un son yıllarda Türk gençlerini sahneye çıkardığına şahit olduk, Yusuf Özdemir’in de bu isimlerden birisi olacağını düşünüyorum.

Comunio Trend - Jorge Jesus'un tercihleri 10u kaybedenler kulübüne doğru itiyor!

Bu dalgalanmalı performanslar onun Trend eğrisinide bir o kadar etkiliyor. Bu hafta kaybedenler arasında olan Arda, önümüzdeki haftada zirvede görürsek hiç şaşırmayın.

Devam oku...

Francesco Farioli’ de beğenmiş olacak ki maç başına verdiği süreler yavaş yavaş artmaya başladı. İstanbulspor maçında 90 dk sahada kalan genç oyuncu takımına bir de penaltı kazandırmayı başardı.

Fiyatını da göz önünde bulundurarak Comunio menajerlerini puan anlamında tatmin edeceğini düşünüyorum. Performansını arttırmaya devam ederse büyük takımların dikkatini çekecektir. Özellikle rotasyon oyuncusu sıkıntısı çeken Beşiktaş’ın orta alanda dikkatini çekebilir.

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

Yazar: Semih Gündüz

Tüm makaleler Semih Gündüz »