Yeni sezonda çok renkli ve eğlenceli bir konsept geliyor. Önemli isim ve sayfaların yer alacağı Comunio GOAT ligi Ersin Sezer Youtube kanalında yayınlanacak. Bir çok sürprizlerle Youtube’da olacağız.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarımızda duyurduğumuz bu iş birliği ile Comunio GOAT ligi kurulacak. Süper Lig boyunca belli aralıklarla GOAT ligi için Ersin Sezer Youtube kanalından yayınlar yapılacak. Lig katılımcılarının yanı sıra sürpriz konukları ve zaman zaman başarılı menajerlerimizi yayında ağırlayacağız. Süper Lig’in start almasıyla birlikte ilk 5 yayınımızda takipçi ve izleyicilerimize forma armağan edeceğiz.

Lig katılımcıları

Comunio GOAT liginin katılımcıları parmak ısırtıyor. Youtuber sevgili Ersin Sezer, EkşiFener (ekşi sözlük ekibi), Fatih Uz (Spor yazarı), Mazhar Yasin (Scout), feind_des_lokführers (takipçi olarak hak kazandı), MEG Football (Spor sayfası), Glaurung (sosyal medya fenomeni), Oğuz Oruç (spor yorumcusu) ve Comunio ateş eden ligde kozlarını paylaşcaklar.

Çok eğleneceğiz

Bir yandan kendi liginizin heyecanını yaşarken diğer yandan Comunio GOAT heyecanına ortak olabilirsiniz. Yayınlarda lig içerisinde güncel konu ve gelişmeler hakkında muhabbet ederken Süper Lig haberleri ve öneriler ile başarıya giden yolda ışık tutanınız olacağız.

Canlı yayın

Instagram ve Youtube canlı yayınları da sizleri bekliyor. Bu mecralarda da kullanıcılarımızdan gelen soruları cevaplayacağız. Harika Comunio muhabbettinin döneceği yaynınlarda sen de merak edileni sorarak payını çıkarabileceksin.

Comunio’nun yeşil dünyasında kaybolmak için takipte kalın ve sağlıcakla kalın dostlar.

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

 

Yazar: Yusuf Yıldırım

Tüm makaleler Yusuf Yıldırım »