Süper Lig ve Comunio’ya dair istatistiksel makaleler, analizler ve ilham verici önerilerin olacağı Comunio Magazin’in yayın hayatına başlamış bulunuyoruz. İlk günkü heyecanımızla, her gün ilgi ve arzuyla bu mecrada da hizmet vermek dileğiyle. Gösteri başlasın!

Teşekkür ederiz

Öncelikle, Süper Lig’e olan sevdalarını Comunio ile pekiştiren sevgili üyelerimize ve takipçilerimize, ailemizin büyümesinde katkılarından dolayı şükranlarımızı sunarız. Sizlere, artık Comunio Magazin üzerinden ilham verici, ilgi çekici ve merak edilen bilgiler ışığında makalelerle hizmet vereceğiz. Merak etmeyin hep böyle resmi olmayacağız.

İçerikler

İstatistiksel araştırmalar ile futbolcuların iyi olduğu veya bilinmeyen etkili yönlerini ön plana çıkaracağız. Gündemde olan ve ”beni artık analiz edin” dercesine performans sergileyen isimleri analiz edeceğiz. Maç haftasından önce kadrolarınızı kurmadan sizlere yön verici tavsiyelerimiz olacak. Maç haftası bitiminde haftanın ”en”leri değerlendirmeleri ve futbolcuların piyasa değerlerine değineceğiz. Kimler çıkışta, kimler düşüşte, az bütçeyle hangi futbolculara yatırım yapılabilir, kimler elden çıkarılmalı? Burada önerilerimizi bulacaksınız.

Sosyal Medya

Merak edilen veya aklınıza takılan sorulara, sosyal medya adreslerimizde ilgili paylaşım üzerinden yazarak, makalelerimizde cevap alabileceksiniz veya analizini istediğiniz futbolcuların detaylı analizleri yine burada olacak.

Röportaj

Seçkin üyelerimiz ve futbolcular ile Süper Lig ve Comunio’ya dair renkli sohbetlerimizi kaleme alarak sizlere sunacağız. Sıkı yönet takımını, ilk aday sen olabilirisin!

Öneri ve görüşleriniz için bizimle info@comunioturkey.com üzerinden irtibata geçebiliriniz.

Comunio oynamıyor musun? tıkla ve heyecana sen de ortak ol!

Yazar: Yusuf Yıldırım

Tüm makaleler Yusuf Yıldırım »