Foto: © imago images / [Seskim Photo]

Ligin son haftalarına girerken alınacak olan her puanın önemi gittikçe artıyor. Comunio menajerlerine, şampiyonluk yolunda ekstra puan katkısı yapabilecek, maliyeti az ama puan ortalaması iyi olan, Göztepe’nin başarılı sol beki Berkan Emir’i öneriyoruz.

 

Göztepe’nin değişmeyen ilk 11 oyuncusu

Berkan Emir, Göztepe’nin ligde oynadığı 32 maçın 27’sinde ilk 11’de başladı. Bu maçlarda sergilediği etkili performansı ile Comunio’da puan olarak bazı önemli rakiplerinin gerisinde kalsa da 100 puan barajını aşan nadir defans oyuncularından birisi oldu. Göztepe’nin oynadığı oyun sisteminde hücumcu kanat bek rolünü üstlenen Berkan, hücuma verdiği desteği ile önemli puanlar alıyor. Tecrübeli oyuncu, sezon başından bu yana takım arkadaşlarına 9 önemli gol pozisyonu üretti. Ürettiği bu pozisyonların 4’ü asist olarak değer kazandı ve bu alanda takımında 3. sırada yer alıyor. Aynı zamanda maç başına 1,1 anahtar pas kullanırken 1,4 isabetli orta ve 1,8 (49%) uzun pas aksiyonu gerçekleştirdi.

 

Comunio öneriyor: Ervin Zukanovic

Savunmada tecrübesiyle ve Comunio'da puanlarıyla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Uzun sakatlık dönemi bitti, şimdi hasılat zamanı dercesine tekrar aramızda!

Devam oku...

 

İki yönlü futbolcu

Berkan Emir, fizik gücününün verdiği avantajla rakiplerine ilk müdahelelerde, top çalmada ve ikili mücadelelerde üstünlük sağlıyor. Tecrübeli sol bek, oynadığı maçlarda 1,1 müdahale, 1,1 top çalma ve ikili mücadelelerde 3,7(55%)’lik istatistik elde etti.

 

Hayal kırıklığı yaşatan forvetler! Elde patladılar...

Comunio takımlarına büyük mutlarla transfer olan ve elde patlayan futbolcular. Hayal kırıklığından öteye gidemediler.

Devam oku...

 

Comunio değeri ve performans

Berkan Emir, Göztepe forması ile ligde 27 maça çıktı. Berkan, bu maçlarda 4 asist kaydetti. SofaScore verilerine Berkan Emir, 6,91 reyting ve 4,18 puan ortalaması ile Comunio’da 113 puan topladı ve değeri ise 1.370.000 €. Değerinin düşük olması, onu kötü olarak göstermez. Kesinlikle her takımda bulundurulması gereken joker, yedek ve hatta ilk 11 oyuncusu olarak öne çıkıyor.

 

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

Yazar: Serkan Yaylacık

Tüm makaleler Serkan Yaylacık »