Herkese merhabalar,

Haftalık olarak sosyal medya hesabımızda ”Comunio’ya sor” adı altında yaptığımız etkinliğe sizlerden gelen soruları elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım. Daha fazla vaktinizi çalmadan sorulara geçelim.

İbrahim Yılmaz özelinde değil fakat Trabzon karşısında oynaması sebebiyle, Gaziantep FK ile karşılaşacak olan Sivasspor’dan Yatabare’yi oynatmanın daha doğru olacağını düşünüyorum.

Kasımpaşa son yıllarda bulduğu golcülerle bu alanda sıkça adından söz ettirmeyi başardı. Bahoken ise son olarak Fransa Ligue 1 ekibi Angers’ta forma giyiyordu. Fransa macerasının çok parlak geçmediğini söyleyelim. Fakat Türkiye’de nasıl bir performans gösterir onu zamanla göreceğiz.

Salih Uçan kamp performansıyla hem yöneticileri hem de taraftarları epey memnun etti. Hem Josef’in sakatlığı hem de Emirhan İlkhan’ın olası transferi rotasyonda Salih’i önlere taşıyacaktır. En azından sezon başlangıcında ilk 11 oynayacağını düşünüyorum.

Comunio Trend – Hiçbir zaman tam bir süperstar hüviyetine kavuşamayan tanınmış golcü!

Madrid, Paris, Lissabon’dan sonra bir başka başkent takımı olan Ankara, İspanyol futbolcuya umarız iyi gelecektir. Bizlere kalitesini göstermesi dileğiyle.

Devam oku...

Luckassen’in Temmuz ayı itibariyle kontratı sona erdi ve serbest oyuncu statüsüne geçti. Aldığımız bilgilere göre de Kayserispor veya herhangi bir Süper Lig takımı kendisini takımda düşünmüyor. Bu sebeple acilen kadrona sağlam bir forvet almanı öneririm. 🙂 

Comunio algoritmaları gereği çok talep edilen futbolcular daha çok değer kazanıyor. Ek olarak hazırlık maçlarındaki performansı Comunio değeri için bir ölçüt olarak kabul görmüyor. Sezon başlamasının ardından olumlu performansı devam ettiği takdirde hep daha çok talep edilecek hemde piyasa değeri yükselecektir.

Açıkcası Seferovic hazırlık maçlarındaki gösterdiği performansla izleyenleri mest etti. 29.300.000 piyasa değeri görmesine rağmen potansiyel kazandıracağı puanları göz önünde bulundurursak kadroda tutmanın daha doğru olacağını düşünüyorum.

Emre Kılınç bu sezon Galatasaray’ın rotasyonunda yerli oyuncu olması avantajını da düşünürsek kısıtlı sürelerde de olsa kendine yer bulacaktır. Henüz kendisi ile ilgili ciddi bir transfer haberi de çıkmış değil.

Comunio Lig Kupası: Şimdi sizde lig kupanızı oluşturun - Comunio bütçenizi katlamak için bir fırsat daha!

Heyecanınıza heyecan katacak lig kupasını tüm detaylarıyla şimdi kurun. Grup aşaması, eleme turları ve primleri belirleyerek kozlarınızı paylaşın!

Devam oku...

Dinamo Kiev maçlarında ileri uçta santrafor olarak Enner Valencia görev almıştı. Henüz yeni bir santrafor alınmaması sebebiyle Valencia’nın görevine ilk 11’de devam edeceğini düşünüyorum.

Bilindiği üzere Mesut Özil geçtiğimiz sezonun ortasından itibaren kadro dışı kalmıştı. Dolayısıyla forma şansı bulamayan yıldız oyuncunun nasıl bir kamp dönemi geçirdiğini bilemiyoruz. İhtimaller üzerinden konuşacak olursak Mesut ilk 11 başlama şansı çok düşük. Maçın gidişatına göre son 20-30 dakikalık periyotta süre bulabilir

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

Yazar: Rıdvan Kutlu

Tüm makaleler Rıdvan Kutlu »