Foto: © Imago Images / [Seskim Photo]
Merhaba sevgili Comunio okurları,

kısaca kendimi tanıtmak istiyorum. Benim adım Hasan Memiş. 29 yaşındayım, Köln’de doğdum, büyüdüm ve yaşıyorum. İstanbul Üniversitesinde hukuk okudum. Ama en önemlisi Comunio hayranıyım. Ve bu hayranlığımı yazıya dökmek adına bu sezon sizinle fikirlerimi ve önerilerimi paylaşacağım. Eminim birlikte çok eğleneceğiz!

Bu haftaki konumuz: Az paraya çok mutluluk – 2 milyon altında iyi puan getiren oyuncular.

 

Zeki Yavru

Mevki: Defans, Güncel fiyat: 1,92 M, Puan: 64, Ort. Puan: 5,33

Giresunspor’un bu sezon ligteki durumu herkesin malumu. Karadeniz ekibi sancılı bir süreçten geçiyor ve Süper Lig’e ayak uydurma konusunda hayli zorlanıyor. Comunio kullanıcıları açısından bu kadronun tek umut kaynağı Giresun’un vazgeçilmez sağ beki Zeki Yavru. Yavru, yüksek puan ortalamasıyla ve düşük maliyeti ile herkesin kadrosuna katmak isteyeceği bir futbolcu olacaktır. Giresunspor’un zamanla Süper Lig’e alışacağını düşünürsek, Zeki Yavru’nun ayrıca gelecek adına iyi bir yatırım olacağını öngörebiliriz. As kadronuzun müdavimlerinden olabilme potansiyeline sahip bir futbolcu. Fırsatı olan kaçırmasın derim.

 

Comunio Danışman : Doğru strateji başarıya götürür!

Ligde sıralamanızı yükseltecek ve sezonun 2. devresinde avantaj sağlayabileceğiniz plan ve öneriler sizlerle.

Devam oku...

 

Veysel Sarı

Mevki: Defans, Güncel fiyat: 1,89 M, Puan: 60, Ort. Puan: 5,00

Antalyaspor Comunio severler açısından çok güvenebilinen bir takım performansına sahip değil. Bir hafta modern futboldan enstantaneler sunan ekip, ertesi hafta çok kötü bir performans gösterebiliyor. Git-gelli bu performansla tek iyi puan standartına sahip futbolcu Veysel Sarı. Sarı, yılların getirdiği tecrübeyle birlikte Antalyaspor’un kadrosunda güven veren nadir futbolculardan. Nuri Şahin’in teknik ekibin başına getirilmesiyle birlikte Akdeniz ekibinde yukarıya doğru bir ivme görebiliriz. Bununla birlikte Sarı, sizin kadronuz içinde iyi bir alternatif haline dönüşebilir.

 

 

Caner Osmanpaşa

Mevki: Defans, Güncel fiyat: 1,69 M, Puan: 57, Ort. Puan: 5,18

O geçen Sezonki Sivasspor’dan bu sezon eser yok sanki. Yeni sezona iyi bir başlangıç yapamayan Yiğidolar, alt sıralardan kurtulmak için mücadele veriyor. Ve bu mücadelenin mihenk taşlarından biri ise Caner Osmanpaşa. Tecrübeli futbolcu defansif performansıyla adeta bir garantör. Sivasspor’un kadro kalitesi tartışılmaz derecede iyi. Rıza Çalımbay kısa zamanda bu kadroyu istediği seviyeye çıkaracaktır. Bununla bir Caner’inde performansının ve puan ortalamasının yükseleceğinden eminim. Bu kadar ucuza bulmuşken kesinlikle kaçırmayın, önümüzde ki haftalarda defansınızın vazgeçilmezlerinden olabilir.

 

Radar 6: Beklentilerin altında kalan ve çıkış yapması beklenen yıldızlar!

Çeşitli nedenlerle oynadıkları takımın kadrosunda yer bulmakta güçlük çeken ve ileriye dönük kazanç sağlayacağını beklediğimiz 6 futbolcuyu ele aldık.

Devam oku...

 

Fatin Kurucuk

Mevki: Defans, Güncel fiyat: 1,53 M, Puan: 55, Ort. Puan: 5,00

Güney’den gelen sıcak bir Hatayspor fırtınası esiyor bu sezon Süper Lig’te. Muazzam bir uyum yakalayan Ömer Erdoğan ve ekibi geçen senenin üstüne koyarak ilerliyor. Genç oyunculara güven veren teknik direktör, ve bu güveni boşa çıkarmayan bir Fatih Kurucuk var karşımızda. Ligin en az gol yiyen takımı olan Hatayspor, bunu özellikle Kurucuk’un gösterdiği performansa borçlu. Hala çok cazip bir fiyata bu performanstan sizde yararlanabilirsiniz. Eminim önümüzdeki yıllarda bu performans ile Fatih Kurucuk’u bu fiyatlara alabilmek hayal olacaktır.

 

 

Umut Güneş

Mevki: Orta Saha, Güncel fiyat: 1,53 M, Puan: 52, Ort. Puan: 4,33

Bu sezon Süper Lig’in büyük takımlarına kök söktüren Bülent Korkmaz ekibi, kendinden bu sezonda söz ettirecek gibi gözüküyor. Kendine özgü bir stil oluşturan ekibin dinamolarından biri ise Umut Güneş. Güneş, genç yaşıyla birlikte Türk futbolu içinde bir gelecek vaat ediyor. Korkmaz’ın sürekli olarak ilk 11’de oynattığı genç futbolcu, ilerleyen haftalarda daha yüksek puanlar elde edecektir. Kısa vadede olmasa bile, uzun vadeli düşünen Comunio oyuncuları için mükemmel ve cazip bir alternatif sunuyor.

Bu haftalık bu kadar. Önümüzdeki hafta farklı önerilerle karşınızda olacağım. Takipte, sevgiyle ve hoşça kalın!

 

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

Yazar: Hasan Memiş

Tüm makaleler Hasan Memiş »