Foto: © Seskim Photo [Imago Images]

Bu haftalık olarak Comunio’ya Sor etkinliğimize bir ara vermemizden dolayı yerini doldurabilmek adına naçizane oyuncu önerilerinin olduğu bir yazı ile karşınızdayız. 2 ile 5 milyon arasında değerleri bulunan bir oyuncu listesi hazırladık. Keyifli okumalar dileriz. 

Berkay Özcan 4.810.000

Emre Belözoğlu’nun değişmez isimlerinden olan Berkay, bu sezon beklentileri tam olarak karşılayamadı. Fakat önümüzdeki dönemde Başakşehir ile beraber form grafiğinin yukarı yönlü olacağını düşündüğüm için kadronuzda değerlendirebilirsiniz. 

Comunio'ya sor: Alexandru Maxim Beşiktaş'ta süre alır mı?

Maxim bu konuda Beşiktaş’a için mutlaka ilaç gibi gelecektir. Dele Alli’den umduğu performansı bulamayan Siyah Beyazlılar, yerini Maxim ile doldurarak hücumda daha etkili olacaktır.

Devam oku...

Adem Ljajic 3.660.000

Kış transfer döneminde Karagümrük ile anlaşan Sırp oyuncu, mental problemleri aşabildiği takdirde lig standartının üzerinde performans verecektir. Karagümrük’te bu tarz göreceli olarak problemli dediğimiz oyunculardan verim alma konusunda mahir bir kulüp. Adem’den de mutlaka verim alacaklardır. 

Efecan Karaca 3.890.000

Fiyat performans olarak lig genelinde en değerli olduğunu düşündüğüm bir diğer oyuncu ise Efecan Karaca. Ersun Yanal’ın gelişiyle hücumda önemli bir parça olacağı kuşkusuz. Mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederim. 

En çok merak edilen Transferlerin analizi: Comunio değerlendiriyor...

Hafta içi sosyal medya hesabımızda kullanıcılarımızın en fazla merak ettiği yeni transferleri sormuştuk. Bu ankette en fazla oy alan 5 futbolcuyu editörümüz Oğuz Oruç sizler için değerlendirdi.

Devam oku...

Doğukan Sinik 4.310.000

Geçtiğimiz sezon göstermiş olduğu enfes performansları sayesinde Hull City’e transfer olmuştu. İngiltere macerası beklediği gibi devam etmezken, kendini bulması açısından tekrar Antalyaspor’un yolunu tuttu. Antalyaspor’da da sakatlık geçiren genç oyuncu bir türlü kayda değer bir oyun sergileyemedi. Fakat sakatlıktan dönen Doğukan, geçtiğimiz sezonu anımsatan performans gösterecektir. 

Ben Ouanes 3.090.000 

Kasımpaşa’nın jokeri diyebileceğimiz, birçok mevkide oynayabilen Ben Ouanes bonservis bedeli itibariyle çok uygun diyebiliriz. Dönem dönem skor patlamaları da yaşayan Tunus’lu oyuncu, sizi memnun edecektir. 

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

Yazar: Rıdvan Kutlu

Tüm makaleler Rıdvan Kutlu »