Koskoca bir sezonu geride bıraktık. Şimdi hak edenlere rozetlerini takdim etme vakti geldi. 28 rozet çeşidi ile lig katılımcılarına hak edilen ünvanı vererek ödüllendirebilirsiniz. Bazen bu ünvan başarısızlığında bir damgası olabiliyor.

Rozet ekleme

Lig yöneticileri kullanıcılara rozet verme yetkisine sahiptir. İpi göğüsleyenden tutun gönüllerin şampiyonuna kadar rozet çeşitleri bulunmaktadır. Eklenen rozetler kullanıcının puan tablosunda hemen isminin yanında yer alır, bir ve birden fazla rozet verilebilir.

Rozet ekleme işlemi için lig yöneticileri web sayfamızda ”Ayarlar” bölümüne girerek ”oyuncu düzenle” seçeneği üzerinden işlemi gerçekleştirebilirler.

Rozetlerin bulunduğu bölümde rozet eklenecek kullanıcının sırasında üç nokta üst üste olan bölüme tıklanarak ”Rozetleri düzenle” seçeneği ile rozet seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Bu kısımda kullanıcıya eklenecek rozeti seçerek kaydediyorsunuz. Lig şampiyonu ”Şampiyon” ve sonuncu ”Ateş hattı” rozetini sezon geçişi ile otomatik olarak sistem tarafından almaktadır.

Haydi lig yöneticlileri iş başına, hak eden Comunio emektarına rozetini ver 🙂

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

Yazar: Yusuf Yıldırım

Tüm makaleler Yusuf Yıldırım »