Foto: © Seskim Photo [Imago Images]

Comunio kullanıcıları kadrosunu oluştururken alacağı en yüksek puani gözeterek hareket eder. Yüksek puan beklediğimiz futbolcular, bazen gördükleri sürpriz kartlar ile bize maç haftalarını zehir edebiliyorlar. Maçları yüreğimiz ağzımıda bize izleten en agresif futbolcuları sizler için derledik. Bu liste, maç haftası kadronuzu kurarken veya transfer listesinde ilgi duyduğunuz futbolcu olduğunda aklınızın bir köşesinde bulunsun.

Agresif futbolcuları nasıl mı değerlendirmeniz gerekir? Agresif bir 6 numara futbolcusunun karşı takımda karşılıklı oynayacağı futbolcuyuda değerlendirmek gerekir. Erken provoke olabilen agresif futbolcumuz, provoke etmekte yetenekli olan bir rakibine karşı oynayacaksa bir daha düşünün derim. Siz şuan kafanızda bir eşleşme canlandırdınız sanırım. 🙂

Listemize geçmeden önce bu isimler arasında demirbaş olacak isime değinmeden edemiyeceğim. Eğer şuan hala Süper Lig’de oynuyor olsaydı net olarak listebaşı olurdu. Evet doğru tahmin ettiniz, bu sezon Adana Demirspor’da forma giyen Yaroslav Rakitskyi’den bahsediyorum. Bu sezon sadece 8 maç oynayan Ukraynalı futnolcu 4 sarı ve 2 kırmızı kart gördü. Kasap!

 

Younes Belhanda

8 0 3


Fernando

8 0 1


Leroy Fer

7 0 1


Abdülkerim Bardakçı

4 1 1


Sacha Boey

6 0 1


Mahmut Tekdemir

6 0 1


Ertuğrul Ersoy

6 0 1


Otabek Shukurov

7 1 0


Adil Demirbağ

7 1 0


Alexis Perez

5 0 1

 

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

 

Yazar: Yusuf Yıldırım

Tüm makaleler Yusuf Yıldırım »