Foto: © Imago / [Seskim Photo]

Sevgili menejerler, Comunio danışman 2. yazısını sizler için hazırladım. Bu yazıda değeri yüksek olmayan ancak muhtemel transfer ile değer artışı yaşayacak futbolcuları ele aldım. Değerleri artmadan kadronuza katmanız size puan ve para olarak fayda sağlayacaktır. Göz atmadan geçmeyin…

Muhtemel Transfer ile Değer Artışı Yaşayacak Futbolcular :

 

Abdulkadir Parmak 260.000

Trabzonspor’un 27 yaşındaki dinamik ortasaha oyuncusu bu sezon Süper Lig’de sadece 19 dakika süre alabildi. Geçtiğimiz sezon 26 maçta oynayan Abdulkadir’in, birçok yıldıza sahip olan ve şampiyonluğa oynayan Trabzonspor’da oynama ihtimali bulunmuyor. Ancak Trabzonspor, Abdulkadir’in kiralık gitmesi konusunda oyuncuya izin verdi. Eğer Abdulkadir bir Anadolu kulübüyle anlaşır ve transfer olursa 260.000’lik güncel piyasa değeri 2 milyonlar seviyesine gelebilir. Abdulkadir Parmak kar elde etme amacıyla alınabilir veya olası transferiyle kadrolarınızda ilk 11’e monte edebileceğiniz bir oyuncu haline gelebilir. Kaçırmayın derim.

 

Z RAPORU: İlk devreye damga vuranlar!

Kadro mühendisliği, bireysel yetenek, oyun kurgusu, ve diğer tüm alanlarda rakiplerinin önünde...

Devam oku...

 

Sinan Gümüş 260.000

Geniş Fenerbahçe kadrosunda düşünülmeyen bir isim Sinan Gümüş. Halihazırda kadro dışı kalan Sinan’ın güncel piyasa değeri 260.000. Sinan Gümüş gerek Galatasaray’da gerekse Fenerbahçe’de zaman zaman sol ayağının marifetini gösterdi. Ancak onun ilk 11’in vazgeçilmeyen oyuncusu olamamasının sebebi istikrarsızlığı. Sinan Gümüş bir Anadolu kulubüyle anlaşırsa aradığı istikrar ve çıkışı burada bulabililir. Gol atma becerisi de olan Sinan’dan bir Yunus Akgün etkisi görebiliriz.

 

Aytaç Kara 380.000

Galatasaray’da umduğunu bulamayan bir isim Aytaç Kara. Galatasaray onda umduğunu bulamadı desek daha doğru olur belki. Ancak Aytaç Kasımpaşa’da gösterdiği perfomans ile ve aldığı puanlar ile fark yaratan bir isimdi. Ara transfer döneminde eski takımı Kasımpaşa’ya dönebilir. İsmi Anadolu kulüpleriyle de anılıyor. Eğer bu kulüplerden birine giderse Aytaç, maç başına 5-6 puan ile oynacak bir isim.

 

Afrika kupasına gidecek futbolcular listesi. En az 3 maç kaçıracaklar!

En çok 3 oyuncuyla Hatayspor futbolcu gönderecek. Turnuvaya katılacak futbolcular 3-6 arası maç kaçırma ihtimalleri bulunuyor.

Devam oku...

 

Kenan Karaman 810.000

Milli oyuncu Kenan Karaman Beşiktaş’ta eleştirilen isimlerden biri. Ancak Almanya 2. liginde gösterdiği performans ve Milli Takımda zaman zaman gösterdiği perfomans ile kaliteli bir oyuncu olduğunu bizlere kanıtlamıştı. Ara transfer döneminde bir Anadolu takımına kiralık gitmesi gündemde ve 810.000’luk güncel piyasa değeri en az 3 katına yükselebilir. Üstelik hızlı bir forvetin yanında 2. forvet gibi kullanılırsa gol katkısı da şüphesiz verecektir. Belki de Beşiktaş’ın ondan verim alamamasının sebebi ağır forvetlerin yanında oynamasıdır.

 

Anders Trondsen 560.000

Trabzonspor’da fazla şans bulamayan isimlerden biri de Trondsen. Onun da ismi Abdulkadir Parmak gibi GZT Giresunspor ile anılıyor. İki Karadeniz ekibinin bu transferlerde anlaşma ihtimali yüksek. 560.000’lik güncel piyasa değerine sahip Trondsen transfer olursa Giresunspor’da ilk 11 oyuncusu olup değerini katlayabilir ve güzel puanlar getirebilir.

 

Sevgili menajerler; bu yazıda belirttiğim isimler düşük maliyetiyle hiç düşünmeden alabileğiniz oyuncular. Umarım beklenen kazançları sağlar ve bolca puan toplarsınız. Görüşmek üzere…

 

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

Yazar: Ali Örmen

Tüm makaleler Ali Örmen »