Foto: © Seskim Photo [Imago Images]

Evet sevgili Comunio kullanıcıları, bu yazımızda sezon boyunca iyi performanslar gösteren 3M-5M bandında güncel değeri olan futbolcuları ele alacağız. Sezon sonuna doğru son bir kez atak yapmak isteyen fakat fazla bütçesi kalmayan kullanıcıların özellikle takip etmesi gereken tür futbolcular bunlar. Uygun fiyata fark yaratmak istiyorsanız bu futbolcuları kadronuza katmaya çalışın.

Güray Vural 4.850.000

Yılların tecrübesi olan Güray bu sezon Antalyaspor adına en iyi performans gösteren futbolculardan biri oldu. Çok çalkantılı bir sezon geçiren ve beklentilerin altında Antalya ekibinde, vasat üstü performans gösteren nadir futbolculardan. Antalyaspor’un düşme potasında bulunmamasında pay sahibi. Haji Wright’ın geri dönmesiyle birlikte Antalyaspor son haftalarda performansını yükseltmeye çalışacaktır. Bunun birlikte Güray’ında performansının yükselmesi kuvvetle muhtemel.

Comunio'ya sor: Adekugbe'nin yerli statüsünde oynamasıyla Dubois'in forma süresinde azalma görebilir miyiz?

Mertens’in dönüşüyle birlikte sol bek tekrar Türk veya Türk statüsünde olan Adekugbe’ye verilecektir. Fakat son haftalarda Sacha Boey’de gözle görünür bir düşüş söz konusu.

Devam oku...

Francisco Calvo 3.880.000

Bu sezon Konyaspor’u İlhan Palut öncesi ve sonrası olarak ayırıyoruz. Aynısı Calvo içinde geçerli. Sezon başından beri mükemmele yakın bir performans gösteren Konyalı stoper, İlhan Palut’un gitmesiyle birlikte ciddi bir krize girdi. Haftalardır galibiyet yüzü görmeyen Calvo, Galatasaray galibiyetiyle birlikte bir nebze olsun kendine geldi gibi. Bu motivasyonla birlikte sezonu iyi kapatmak isteyecek olan Costa Rika’lı futbolcu, herşeye rağmen bir puan garantörü olacaktır.

Magomed Ozdoev 3.920.000

Pirlo ekibi ciddi bir takım olma hüviyetine kavuştu bu sezon. Son haftalarda oynanan iyi futbol, Karagümrüğü lig sıralamasında hayli yukarı taşıdı. Gelecek vaad eden bir oyun oynayan semt ekibi, Pirlo ile birlikte önümüzdeki sezon devam edecek mi büyük merak konusu. Bu ekibin bel kemiklerinden biride Ozdoev oldu. Orta sahada kaliteli bir futbol sergileyen Rus futbolcu, gol ve asist katkılarıyla başarılı çıkışlar yaptı. Sağlam bir puan ortalaması olan Ozdoev’in değerini bilmek gerekir.

23 Mart 2023 mevki değişikliği: 3 futbolcunun mevkisi güncellendi!

Forum sayfasımızda yapılan tüm öneriler ve kendi listemizde olan isimler belli kriterler ışığında değerlendirildi. 3 futbolcunun mevkisi güncellendi!

Devam oku...

Alex Runarsson 3.180.000

Bir türlü iyi bir performans standartı yakalamayan Alanya ekibinde standart olarak iyi maçlar çıkaran tek futbolcu neredeyse kaleci Runarsson oldu. Alanya ekibini bir çok maçta ipten alan İzlandalı kaleci, bu sezonu kurtaran etkenlerden biri oldu. Ersun Yanal ile birlikte yeni bir sistem oturtmaya çalışan Akdeniz ekibi, Alex Runarsson’dan kolay kolay vazgeçmeyecektir. Sezon sonu göstereceği performansla önümüzdeki sezon için kaleci adaylığını netleştirecektir.

İrfan Can Kahveci 4.410.000 

Fenerbahçeli taraftarlara bu sezon saç yolduran performanslar sergiledi İrfan Can. Sezon genelinde iyi giden bir Fenerbahçe ekibinde kötü performanslarıyla göze çarpan futbolcu oldu. Yinede İrfan Can klası tartışılamaz bir futbolcu olduğu kamuoyunun ortak fikri. Şampiyonluk yarışında Galatasaray’ın ensesinde bulunan Fenerbahçe son haftalarda varını yoğunu ortaya koyacaktır. İrfan Can’da bu son haftalarda göstereceği performansla kilit rol oynamak için elinden geleni yapacaktır. Kim bilir, belkide son hafta Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde şampiyonluğu getirecek performansı sergilerkahv. Olamaz mı? Olabilir.

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

Yazar: Hasan Memiş

Tüm makaleler Hasan Memiş »