Foto: © imago images / [Seskim Photo]

Nisan ayında en fazla puan toplayan TOP 10 listesi. Sezonun sonu yaklaşırken bu isimlerin performanslarını son haftalara kadar sürdürmeleri muhtemel. Şampiyonluk yolunda son ana kadar bu isimlerin Comunio menajerlerine katkı verme ihtimali oldukça yüksek.

 

1. Mame Diouf / 73

Mame Diouf, nisan ayındaki performansı ile Comunio menajerlerini büyüledi. Nisan ayında çıktığı 6 maçta  7 gol atarak 73 puan topladı. Diouf, aynı dönemde 2 defa haftanın takımına seçildi. Son dönemde Hatayspor’un, gol yükünü neredeyse tek başına sırtlayan Mame Diouf, geri kalan haftalarda başarılı performansını sürdüreceğini düşünüyoruz.

39. Hafta Ön Analiz: Muhteşem üçlüler karşı karşıya!

Tabiri caizse zurnanın zırt dediği haftalar: ''Yapılmakta olan işin en hassas, en önemli, en can alıcı yeri.''

Devam oku...

2. Rachid Ghezzal / 70

Beşiktaş’ta önemli eksiklerin bulunduğu bu dönemde Rachid Ghezzal saha içerisinde adeta bir maestro gibi takımını zirvede tutmaya devam ediyor. Nisan ayında çıktığı 6 maçta 4 gol 4 asist yapma başarısı göstererek 70 puan topladı. Ghezzal, aynı dönemde 3 defa haftanın takımına seçildi.

 

3. Emrah Başsan / 67

Nisan ayının puan bazında en iyi üçüncü oyuncusu Erzurumspor’un kümede kalma mücadelesinde başrol oyuncusu olan Emrah Başsan. Başarılı futbolcu, nisan ayında 3 gol 2 asistlik katkısı ile 67 puan topladı. Emrah Başsan, formunun yükselttiği bu dönemde 1 kez haftanın takımına seçildi.

Comunio Süper Lig'in en iyi ikilileri: TOP 5!

Atan, attıran ve puan kazandıran en iyi ikililer: listede 2 yerli ve 8 yabancı futblcu bulunuyor!

Devam oku...

4. Enner Valencia / 56

Fenerebahçe’de Emre Belözoğlu’nun takımın başına  geçmesiyle en verimli dönemini yaşayan Enner Valencia, nisan ayının en iyileri arasında 4. sırada yer alıyor. Valencia, gezgin forvet rolünde çıktığı 6 maçta 4 gol atarak 56 puan topladı. Enner Valencia, 37. Haftada Kasımpaşa maçında 2 gol atarak haftanın takımına seçildi.

 

5. Kevin N’Koudou / 53

Sezon başından bu yana süre bulmakta zorlanan N’Koudou, son maçlarda gösterdiği başarılı performansı ile nisan ayının en iyileri arasında 5. sırayı alan fotbolcu oldu. N’Koudou, nisan ayında çıktığı 7 maçta 4 gol 1 asist yapma başarısı göstererek 53 puan topladı. N’koudou, bu dönemde bir defa haftanın takımına seçildi.

''Banko 5 puan'' ile cümleye başladığımız uçuk maaliyeti olmayan futbolcular!

Son haftalarda ''banko'' isimlerle yola devam edebileceğiniz 5 futbolcu!

Devam oku...

6. Fayçal Fajr / 52

Sivasspor’un 15 maçlık yenilmezlik serisinde büyük pay sahibi olan Fayçal Fajr, gol ve asist katkısında listedeki diğer isimlerin gerisinde kalsada, bu dönemde 1 asist ile 2 defa haftanın takımına seçildi. oyun içerisindeki etkili futbolu ile oldukça yüksek puanlar alan Fayçal Fajr, nisan ayında 52 puan alarak bu listede kendisine 6. sırada yer buldu.

 

7. Mustafa Pektemek / 49

Listenin son 4 sırasını da aynı puan toplayan futbolcular paylaşıyor. Bunlardan bir tanesi olan forvet oyuncusu Mustafa Pektemek Sezon başından bu yana ilk 11’de yeterince yer alamasada, oyuna sonradan girdiği maçlarda takımına verdiği skor katkısı ile öne çıkıyor. Mustafa Pektemek, nisan ayında çıktığı 7 maçta 3 gol atarak 49 puan topladı.

Bütçenizi zorlamayacak ‘’puancı’’ 10 futbolcu!

Maç başına 5,66 puan ortalaması ile oynayan ve bütçenizi zorlamayacak futbolcuyu kim istemez?

Devam oku...

8. Daniel Avramovski / 49

Nisan ayının bir diğer 49 puan toplayan futbolcusu Kayserispor’un başarılı orta sahası Daniel Avramovski. Kayserispor’da en iyi dönemini yaşayan Avramovski, çıktığı son 2 maçta 2 gol 2 asist yapma başarısı göstererek nisan ayında 49 puan toplayan bir diğer oyuncu oldu.

 

9. Rayane Aabid / 49

Nisan ayında 49 puan toplayan bir diğer isimde Rayane Aabid oldu. Fransız futbolcu, sezon başında bu yana Hatayspor’un oynadığı yüksek tempolu oyunda orta sahada Ruben Ribeiro ile birlikte temposu ve tekniği ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Nisan ayında 1 gol 2 asist yapma başarısı gösteren Rayane Aabid, 49 puan topladı.

 

10. Guilherme Sitya / 49

Konyaspor forması ile ligde bu sezon ilk golünü nisan ayında Rizespor’a karşı atan Guilherme, Comunio Süper Lig’de gösterdiği istikrarlı performans ile dikkatleri üstüne çekmeye devam ediyor. Guilherme nisan ayında çıktığı 7 maçta 1 asist yaparak 49 puan toplayan bir diğer isim oldu. 

 

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

Yazar: Serkan Yaylacık

Tüm makaleler Serkan Yaylacık »