Foto: © Seskim Photo [Imago Images]

Bu hafta Comunio’ya Sor programımıza ara verip, herhangi bir sebepten dolayı (sakatlık, formsuzluk, teknik direktör sebepli ) düşüşte olup, Dünya Kupası sonrası yükselişe geçeceğini düşündüğümüz oyunculara göz atacağız. Keyifli okumalar.

Edin visca

Henüz ligin başında geçirdiği talihsiz sakatlıkla hem takımını hem sevenlerini üzmüştü Boşnak oyuncu. Fakat dönüşünün muhteşem olacağına inanıyor, kaldığı yerden devam edeceğini düşünüyoruz.

Joshua King

King’de Visca’ya benzer bir şekilde sakatlıklarla boğuşarak kendini gösterme fırsatını bir türlü yakalayamadı. Ancak hazırlık maçlarında gayet hazır olduğunu gördük. Valencia’nın partneri olarak üst düzey performans gösterecektir.

Comunio'ya sor: Dünya Kupası'nda iyi performans sergileyen Süper Lig futbolcularının değeri artar mı?

Futbolcu değerlemeleri arz – talep dengesiyle paralel olarak gelişiyor. Dünya kupasında ki performans Comunio değerine direkt olarak etki etmez.

Devam oku...

Cenk Tosun

Bildiğiniz üzere İsmael döneminde yedekten gelerek pekte bir etki gösteremeyen ‘’Tosun Paşa’’ eski günlerdeki gibi Şenol Güneş ile birlikte küllerinden doğacak gibi gözüküyor.

Barış Alper Yılmaz

Galatasaray’a büyük umutlarla ve geldiği takım itibariyle yüksek sayılabilecek bir bonservisle transfer olan Barış Alper, geçtiğimiz sezonu resmen yedek kulübesinde geçirdi. Aldığı kısıtlı sürelerde de kendini gösterebilme şansını iyi değerlendirememişti. Fakat bu sezon Okan Buruk’la birlikte hem pozisyon hemde oyun gelişimi açısından farklı bir Barış Alper görüyoruz. Türk olmasının da avantajıyla bol bol süre alıp, kendini ispatlayacağını düşünüyoruz.

Max Gradel

Geçtiğimiz iki sezonda ligin tozunu atan veteran yıldız, bu sezon hem bireysel hem de takım halinde sönük bir performans gösterdiler. Ancak hem Sivasspor’un hemde Gradel’in oyun anlamında gelişim göstereceğini ve bizi alıştırdığı Gradel’i tekrar izleteceğine inanıyoruz.

Futbolcu Önerileri 1-3M: Artık orta alanda daha serbest. Gol ve asist katkısı artacaktır!

Tolga Ciğerci ve Taylan Antalyalı’nın takımın orta sahasında monte olmasıyla toparlanmayı başardı. Bu durum, takımın yetenekli oyun kurucusu Pedrinho’ya önemli rahatlık kazandırdı.

Devam oku...

Famara Diedhiou

Senegalli oyuncu sezon boyunca sakatlıklar sebebiyle yalnız 2 karşılaşmada forma giyebildi. Sakatlıktan kurtulan forvet önümüzdeki süreçte Alanyaspor’un gol yükünü fazlasıyla çekecektir.

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

Yazar: Rıdvan Kutlu

Tüm makaleler Rıdvan Kutlu »