Foto: © Imago Images / [Seskim Photo]

Herkese merhabalar,

Süper Lig’de son düzlüğe girilirken sakatlıklarla boğuşan önemli oyuncular sahalara dönmek üzereler. Milli ara ile birlikte tekrar takıma katılmalarını beklediğimiz puan avcılarını sizler için derledik.

Welinton – Beşiktaş

Başakşehir maçında sakatlanarak oyunu terk etmek zorunda kalan Brezilyalı savunmacı Galatasaray ve Hatay maçlarını da kaçırmıştı. Bireysel antrenmanlara başlamasıyla birlikte milli aradan sonra takıma katılması bekleniyor. Puan ortalaması 5.00 – Güncel değeri 1.140.000.

Wilson Eduardo – Alanyaspor

Famara Diedhiou’nun Afrika kupası sebebiyle yokluğunda onu aratmayan bir performans çizen Eduardo, Konyaspor karşısında şanssız bir sakatlık geçirerek 20 dakika sahada kalabilmişti. Takımla birlikte antrenmanlara başlamış olup milli aranın ardından kendisini sahalarda görebileceğiz. Puan ortalaması 4.46 – Güncel değeri 2.450.000.

21 Mart 2022 mevki değişikliği: 6 futbolcunun mevkisi güncellendi!

Forum sayfasımızda öneriler yaparak konuya ilgi gösteren tüm menejerlerimize ayrıyetten teşekkürlerimizi sunarız.

Devam oku...

Adama Traore – Hatayspor

Hatayspor’un bu sezon planlamalarında önemli konuma sahip olan Traore 1 ayı aşkın süredir sahalardan uzak kalmış durumda. Bireysel antrenmanlara başladığı bildirilen genç oyuncu milli aranın ardından formasına kavuşacaktır. Puan ortalaması 5.59 – Güncel değeri 2.230.000.

Mahmut Tekdemir – Başakşehir  

Başakşehir’in bayrak oyuncusu Mahmut Tekdemir, diz iç bağlarında gerilmeye bağlı sakatlık sebebiyle tam 2 aydır forma giyemiyor. Bu süreçte 9 maç kaçıran kaptan takımla çalışmalara başladı. Milli aranın ardından formasına kavuşacaktır. Puan ortalaması 5.33 – Güncel değeri 670.000.

Marek Hamsik – Trabzonspor

Listemizin son sırasında Marek ‘’ GRANDE ‘’ Hamsik var. Tabiri caizse sezona bomba gibi giren Slovak yıldızın peşini adale problemleri bırakmadı. Tedavi süreci beklenilenden uzun sürdü. Yokluğunda Nwakaeme & Visca önderliğinde sisteminden ve oyunundan taviz vermeyen bir Trabzonspor izlesek de, şampiyonluk yolunda böyle lider karakterler her zaman sizi yukarı çeker ve orada kalmanızı sağlar. Beşiktaş maçıyla birlikte sahalara dönmesi planlanan yıldız oyuncu lezzetli ve efektif oyununu bizlere izletmeye devam edecektir. Puan ortalaması 7.50 – Güncel değeri 10.090.000.

Milli Takımın yolunu tutan Süper Lig futbolcuları Comunio verileri ile mercek altında!

Stefan Kuntz tarafından ilk kez milli takıma çağrıldı. Son haftalarda performans olarak düşüşe geçti. 5,62 puan ortalaması ve 6,93 reyting ortalaması ile oynadığını da belirtelim.

Devam oku...

”Hocam, Pjanic’i unuttun” dediğinizi duyar gibiyim. Hayır unutmadım, makalenin başlığı ”dönmesi beklenen puan avcıları”, ben şahsen Pjanic’in dönüşünden sonra Beşiktaş’a katkı sağlayacağını düşünmüyorum. Takımın başına gelecek hoca, bu süreçten sonra sezon sonu ayrılacak ve genel anlamda hayal kırıklığı olan futbolcuya şans vereceğine genç futbolcuları yeni sezon için tercih edeceğini düşünüyorum. O nedenle Pjanic listemde yer almadı.

Sen de Comunio heyecanına ortak olmak istiyorsan -> tıkla!

 

Yazar: Rıdvan Kutlu

Tüm makaleler Rıdvan Kutlu »