Foto: © Trabzonspor [X]
Değerli Comunio takipçileri, sizler için yeni transferlerin taze performanslarını değerlendireceğim. Böyle haftalarda genellikle iyi topçular lig içine dağıldığı için yeni transferlerin yeri bir ayrı olacaktır. Göz koyduğunuzun peşinden gitmekten çekinmeyin

 Thomas Meunier 3.49M  

Onunla ilgili tek yorumum: Ligimize fazla. Cidden ligimize fazla bir futbolcu Meunier. Çıktığı iki maçta da resmen şov yaptı. Visca neye uğradığını şaşırmıştır diye düşünüyorum. Yıllardır arkasında beklenen düzeyde biri yokken şimdi bir süperstar var. İkili hem çok iyi anlaşıyor hem de güzel sinerji yakalamışlar. Kendi ligimizde listeye geldiğinde şahsen kaçırdığım için çok pişmanım. Sizlerde pişman olmayın, çekinmeden alın.

Comunio Öneriyor - 27. Hafta: Maçın Kilit İsmi, 2.5 Aylık Gol Orucunu Bozabilir!

Ankaragücü geçen hafta Galatasaray’a ilk yarıda yediği gollerle 0-3 mağlup oldu. Ben Ankaragücü’nün bu maçı bir reaksiyon maçı olarak kabul edeceğini ve maça üstün bir gayretle ‘asılacağını’ düşünüyorum.

Devam oku...

 Ernest Muci 12M

Şutör. Şut deneyen. Şutu seven. Karşınızda Ermest Muci. Oyun stili olarak Comunio’da süperstar olmaya aday bir profil çizdi gözümde Muci. Ancak önündeki en büyük engel; oynanan takım oyunu. Eğer birbiriylr daha iyi anlaşan ve daha çok hücum aksiyonlarına girebilen bir Beşiktaş olursa o zaman Muci zamanı derim. Şuan da alınabilir gayet ama fiyatın biraz yüksek buluyorum.

 Rade Krunic 8.9M

Devre arasında yapılan en kötü takviye bence Krunic. Geri pas ve yan pas yapmaktan başka attaksiyon henüz görmedim. Oyun isteği ve arzusu da yetersiz seviyede. Gözler zaten Fred’i arıyordu. Böyle bir performansın üstüne eksiklik iyice hissedildi. Çok başarısız ve bu fiyatta kesinlikle alınmaması gerektiğini düşünüyorum.

Comunio Trend - "Kaybedenler Kulübü"nde son 1 ayın PD raporu: Zirvede yıldız isimler var. Yolları ayırmalı mı?

Arjantinli yıldız, akan oyunda son golünü 25 Kasım’da Alanyaspor’a karşı kaydetti. Bu süreçte yaşadığı sakatlıklar da oyuncunun bir türlü geçen seneki ve sezon başındaki formuna kavuşamamasına sebep oldu.

Devam oku...

 Davidson Perreira 1.64M

Başakşehir’in yeni transferi ve Çağdaş Hoca’nın eski gözdesi Davidson, kürkçü dükkanına geri döndü. Ben kalan haftalarda yapılabilecek en iyi transferlerden biri olarak görüyorum Davidson’u. Oyun stili olarak Trezeguet’e çok benzetiyorum. Performansı da benzer umarım.

 Derrick Köhn 4.81M

Galatasaray aradığı sol beki bulmuş. Bence tam Galatasaray’ın ihtiyacı olduğu tarzda bir sol bek. Hem fiziksel hem de teknik olarak çok yeterli buldum. Çok başarılı bir transfer olarak görüyorum. Kadroda bulundurmakta fayda var. Çekinmeden alın .

 

 

 

Yazar: Mirhan Kuzgun

Tüm makaleler Mirhan Kuzgun »