Foto: © Seskim Photo [Imago Images]
Merhaba değerli menajerler. Ligin bitimine 6 hafta kaldı ve heyecan seviyesi gittikçe artıyor. Bu hafta yazımda kalan maçları nispeten daha kolay olan bazı takımları sizlerle paylaşacağım.

Fikstür avantajını elinde bulunduran takımlar ve oyuncular son haftalarda sizlere fark yaratan etkiler yapabilir.

 Fatih Karagümrük

Bence kadro kalitesinin hakkını veremeyerek küme düşme hattında bulunan Karagümrük son altı haftada kolay gibi görünen bir fikstür oynayacak. Evlerinde oynayacakları Galatasaray maçı hariç tamamında kazanma ihtimallerinin olduğunu düşünüyorum . Kalan süreçte Karagümrük’lü oyuncular yüksek puan toplayarak sizlere yardımcı olabilir.

✈️/ 🏠 /✈️ / 🏠 /✈️ / 🏠


 Alanyaspor

Geçtiğimiz hafta evinde Galatasaray’a mağlup olana kadar muhteşem bir grafik sergileyen, son dört maçını kazanan yedi maçtır kaybetmeyen Alanyaspor bunu çokta kolay olmayan bir fikstürde başardı. Kalan maçların bence evinde oynayacakları Beşiktaş maçı dahil tamamına favori olarak çıkacaklar. Takımın mevcut fon durumuda göz önüne alındığında Alanyaspor’lu futbolcular kalan haftalara damga vurabilir.

✈️/ 🏠 /✈️ / 🏠 /✈️ / 🏠


Comunio Öneriyor - 33. Hafta: Son 6 Haftada 61 Puan Topladı - Hücum Organizasyonlarının Baş Aktörü!

Hem topu taşıması hem de geliştirdiği hücum aksiyonlarıyla gole de bir hayli yakın bir hale geldi Olawoyin. Başakşehir deplasmanında da yine bu etkinliğini göstermesini bekliyorum.

Devam oku...

 Trabzonspor

Son haftalarda inişli çıkışlı bir görüntüsü olan Trabzonspor, kalan maçları kolay gibi görünen takımlardan biri. Abdullah Avcı’nın öğrencileri üçüncülük hedefi ile kalan bütün maçları kazanmak için mücadele edecekler. Bu süreçte genellikle ‘dişine göre’ diye tabir edebileceğimiz takımlarla karşılaşacaklar.

✈️/ 🏠 /✈️ / 🏠 /✈️ / 🏠


 Antalyaspor

Kalan 6 maçta ligde ilk 6 sırada bulunan hiçbir takımla karşılaşmayacak olan Antalyaspor, düşme potasını yakından ilgilendiren maçlar oynayacak. Bu haftalarda can havliyle oynayan takımlar tehlikeli olsa da Antalyaspor’un fikstürü kağıt üzerinde en kolay fikstürlerden biri.

🏠/ ✈️ / 🏠 /✈️ / 🏠 /✈️


Yıldızlar Geçidi - PD 10 Milyonu Aşmış ve Gelecek Performansı Merak Edilen 5 Yıldızın Analizi!

Süper Kupa dolayısıyla verilen aranın sonuna geldik. Avrupa Lig'leri oynanıyor olsa da ligimizin tadını başka hiçbir yerde bulamıyoruz.

Devam oku...

 Kasımpaşa

Konyaspor mağlubiyeti ile dördüncülük koltuğuna oturma fırsatını tepen Kasımpaşa, kalan haftalarda fikstürü rahat görünen takımlardan biri. Avrupa potasına girmek için yarışıyorlar. Son iki hafta Avrupa yolundaki Doğrudan rakipleri olan Beşiktaş ve Rizespor ile karşılaşacaklar.

✈️/ 🏠 /✈️ / 🏠 /✈️ / 🏠

 

 

 

Yazar: Safa Buğra Özcan

Tüm makaleler Safa Buğra Özcan »